PERSONEL SEÇME VE İŞE YERLEŞTİRME

İhtiyacınız olan iş gücü kaynağı,kriterler ve çalışma şekli belirlenir.

Eleman portföyümüzden uygun adaylar seçilerek İnsan Kaynakları uzmanımız tarafından mülakat yapılır.

En uygun adaylar işveren ile görüştürülerek işe yerleştirme gerçekleştirildiğinde

Or perhaps you just need to learn more concerning the process or require a recommendation to get a note buyer. To start out with, enlisting expert help with composing doesn’t automatically mean that the essay is going to be composed with a third party from scratch. It is essential to select a poster board that delivers a fantastic amount of durability when giving you a smooth finish. You’re so busy with the assignments you no time for this particular essay. Concerning the before mentioned argument that students who didn’t write the essay themselves will probably have a vague idea about what’s being discussed in class, additionally it is quite far-fetched. Stop by the buy page and select which sort of paper you expect from us. These methods can’t guarantee a paper that is successful, however they help to deal with the many typical troubles encountered in newspapers that are dreadful. Grid is somewhat easy and common read my paper to me.

oryantasyon dönemi takip edilir.

 

DÖNEMSEL PERSONEL TEDARİKİ

Dönemsel eleman istihdamı,işletmelere sağladığı verimlilik ve esneklik nedeni ile günümüzde hızla yaygınlaşmaktadır.

Özellikle firmaların iş yoğunluklarının artış gösterdiği yada farklı nedenlerden ötürü belirli bir süre için eleman ihtiyaç duydukları dönemlerde etkin bir çözüm yolu olabilmektedir.

HS Danışmanlık her seviyede dönemsel ve proje bazlı eleman ihtiyaçlarına yönelik talep edilen sayıda ve nitelikte elemanı ihtiyaç duyulan süreler içerisinde firmalar ile buluşturur.

 

BORDROLAMA  ve ÖZLÜK HİZMETLERİ

HS Danışmanlık iş kanunu ve çalışma mevzuatlarına bağlı olarak, norm kadrolar dışında istihdam edilen personelin bordro işlemlerini eksiksiz ve zamanında yerine getirir.

HS Danışmanlık, iş yükünüzü azaltarak bordroya ilişkin gerekli çizelge ve raporların hazırlanması  ve personel devamlılığının takibine yönelik tüm hizmetleri sunar.

HS Danışmanlık müşteri firmanın bordrosunda yer alan/yer alacak personelin bordro hesaplaması ile maliyet tablolarını oluşturur ve kanuni bildirimlerin mevcut kanun ve şirket prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlar.